ul. Sucha 2/4 , Łódź: 531-305-040, Czynne: Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Skuteczne znieczulenie

Państwa komfort jest najważniejszy. Gwarantujemy najlepiej działające oraz bezpieczne znieczulenia do każdego stomatologicznego zabiegu chirurgicznego.

Bezpłatna opieka

Kompleksowo zajmiemy się leczeniem chirurgicznym zębów. Opieka pooperacyjna jest bardzo istotna, dlatego jest ona u nas całkowicie bezpłatna.

Usługi chirurgii stomatologicznej

 • Ekstrakcje zębów
 • Chirurgiczne usuwanie zmian na błonie śluzowej
 • Chirurgiczne leczenie ropni
 • Plastyka wędzidełek
 • Resekcje

Najlepsza chirurgia stomatologiczna w Łodzi!

chirurgia stomatologiczna w Ollident

Jedną z trudniejszych i bardziej skomplikowanych gałęzi stomatologii jest chirurgia stomatologiczna, skupiająca się na różnych zabiegach chirurgicznych i operacyjnych dotyczących jamy ustnej i jej okolic. Obejmuje również inne dziedziny leczenia dentystycznego, do których należą: endodoncja, inaczej leczenie kanałowe, periodontologia, czyli leczenie przyzębia, oraz implantologia i protetyka stomatologiczna.


Gabinet stomatologiczny Ollident to nowoczesne i w odpowiedni sposób wyposażone miejsce, gdzie przeprowadzamy szeroki wachlarz stomatologicznych zabiegów chirurgicznych o różnym stopniu trudności, przygotowujących do leczenia ortodontycznego, zachowawczego bądź protetycznego. Dzięki naszej wieloletniej praktyce i zaangażowaniu, potrafimy każdy z chirurgicznych zabiegów stomatologicznych dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta w taki sposób, by były dla niego najkorzystniejsze i najmniej bolesne.

Kiedy zgłosić się do chirurga szczękowego?

Do chirurga szczękowego Pacjenta najczęściej kieruje lekarz dentysta, który podczas badania wykrywa nieprawidłowości kwalifikujące do zabiegu chirurgicznego. Poza tym, chirurg stomatolog zajmuje się leczeniem ortodontycznym, endodontycznym, przedprotetycznym czy implantoprotetycznym. 

 

Chirurgia stomatologiczna - oferta:

Zabieg chirurgi stomatologicznej w Ollident

 • ekstrakcje - chirurgia stomatologiczna w usuwaniu zębów, w tym także chirurgiczne usuwanie ósemek

 • chirurgiczne odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku

 • chirurgiczne plastyki połączeń jamy ustnej z zatoką szczękową

 • leczenie ropni oraz przetok ustno - twarzowych - chirurgia stomatologiczna w praktyce

 • resekcje wierzchołka korzeni, hemisekcje

 • zabiegi usunięcia włókniaków, nadziąślaków, mukoceli, brodawczaków oraz wszelkich innych zmian błony śluzowej

 • podcinanie i plastykę wędzidełek warg i języka, czyli chirurgia stomatologiczna w mniej popularnym wydaniu

 • podcinanie i plastykę wędzidełek warg i języka

 • usuwanie torbieli, zabiegi z zakresu chirurgii periodontologicznej

Chirurgia stomatologiczna: Usuwanie zębów Łódź  

Chirurgiczne usuwanie zębów to zabieg konieczny w przypadku problematycznych zębów, których usunięcie w tradycyjny sposób mogłoby się wiązać z dużym dyskomfortem pacjenta lub powikłaniami. Wskazaniem do chirurgicznego usuwania zębów są:

 • Zniszczone korzenie
 • zęby zatrzymane.

Zabieg polega na nacięciu dziąsła i odseparowaniu zęba od otaczających go tkanek. Następnie ząb jest wyciągany z zębodołu przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Ranę po zabiegu zabezpiecza się szwami. Chirurgiczne usuwanie zębów to zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać parcie i rozpieranie w opracowywanej okolicy, przy czym sam zabieg nie jest bolesny.

Usuwanie zębów przez chirurga wiąże się z koniecznością ścisłego przestrzegania zaleceń lekarskich po zabiegu. Dotyczą one przede wszystkim zasad higieny jamy ustnej, a także diety. Przestrzeganie zaleceń pozabiegowych ma na celu zapobieganie pojawieniu się komplikacji w procesie gojenia się ran w jamie ustnej. 

Chirurg stomatolog

Sprawdzony i doświadczony zespół to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Chirurg stomatolog to specjalizacja, która wymaga doświadczenia praktycznego, a takim nasz zespół dysponuje. Dbamy o komfort naszych Pacjentów by spotkanie z chirurgiem stomatologiem pozostawiło po sobie dobre wspomnienie.

Chirurgia stomatologiczna Łódź

Dostałeś skierowanie do chirurga szczękowego? Czeka Cię chirurgiczne usuwanie ósemek? Zapraszamy do Ollident – specjalistycznej placówki w Łodzi, w której uzyskasz kompleksową i profesjonalną pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Pacjentów zainteresowanych konsultacją z lekatrzem chirurgiem dentystycznym w gabinecie Ollident prosimy o kontakt – telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w placówce. Nasz adres: 

Łódź - Widzew, ul. Sucha 2/4

 


Chirurgia stomatologiczna w Ollident - galeria zdjęć